СМИ: На Банковой для "слуг народа" готовят очередную порцию "темников" по индийской вакцине

23.02.2021
СМИ: На Банковой для "слуг народа" готовят очередную порцию "темников" по индийской вакцине
23.02.2021 10:08

СМИ: На Банковой для "слуг народа" готовят очередную порцию "темников" по индийской вакцине

В Офисе президента готовят "для слуг народа" очередную порцию "темников" по закупке вакцины от коронавируса, сообщает Страна.

По данным издания, нардепам из Слуги народа в эфирах нужно будет достаточно забавно описывать аргументы в пользу индийской вакцины, которую завтра привезут в Киев.

"Особенно смешно то, что неверующих в эту вакцину стыдят таким аргументом: "ее уже закупила Бразилия! Неужели вы ставите себя выше бразильцев!", - говорится в сообщении.

Также издание приводит выдержки из этого "шедевра" на языке оригинала:

"Якщо наші політики так полюбляють відпочивати на Мальдівах та Сейшелах, то дуже дивно, що вони вважають ці країни чимось гіршими за Україну і вважають, що вони отримали нібито погану вакцину "для бідних". Також дивно, що Бразилія нормально сприймає вакцину виробництва Індії, але частина наших людей ніби ставлять Україну вище Бразилії і роблять вигляд, що для нас потрібен якийсь інший препарат. Це абсолютно деструктивна позиція, яка не робить честі України. А коли такі заяви роблять українські політики, то це буде вкрай погано сприйнято дипломатами відповідних країн.

Вакцина CoviShield, що є просто локальною назвою для AstraZeneca, є цілком ефективною. Її використання не викликало жодних проблем у такій країні, як, наприклад, Бразилія. Якщо ця вакцина не викликає претензій у Бразилії та ще у десятка інших країн, включно з Мальдівами, які так полюбляють наші політики, то немає жодної причини вважати її такою, що не підходить українцям".

Теги материала: вакцина, коронавирус, Слуга народа, Офис президента

Статьи по теме
bigmir)net TOP 100